سایت رسمی پرشین گلف : با امضای قرارداد میان صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف، دور جدید اعزام بازنشستگان به تورهای مسافرتی زیارتی، سیاحتی و گردشگری آغاز شد.

این سفرها که در قالب طرح «در خانه نمانیم» از سال 86 آغاز شده، به منظور افزایش رفاه و آسایش بازنشستگان عزیز، اقدام به اعزام این قشر ارزشمند جامعه به مناطق زیارتی، سیاحتی و گردشی نموده و با حمایت و پشتیبانی مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری، ضمن افزایش 350درصدی نسب به سال 86، افزایش سطح کیفی قابل توجهی را نیز برای بازنشستگان به همراه داشته است.
شرکت پرشین گلف با ۴۲سال قدمت، سال گذشته نیز موفق به اعزام ۷۰هزار بازنشسته به سفرهای زیارتی و سیاحتی گردید و سهم بسزایی در رضایتمندی بازنشستگان عزیز داشته است.

کامبیز بابایی نعمتی مدیرعامل شرکت پرشین گلف ضمن اظهار خرسندی از امضای این قرارداد با اعلام اینکه در راستای خدمت رسانی دولت محترم و تاکیدات مدیرعامل صندوق بازنشستگی سرکار خانم عطاریان در جهت اجرایی کردن شعار جهاد اقتصادی ابراز داشت: تمامی سعی و تلاش خود را در جهت جلب رضایت بازنشستگان عزیز که بحق جزو ارزشمندترین قشر جامعه محسوب می شوند، خواهیم کرد.


+ نوشته شده توسط کامبیز در جمعه نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ و ساعت 20:6 |